قوانین و شرایط استفاده از آفر

آفر یک پلت‌فرم یا بستر نرم‌افزاری است که خریداران و فروشندگان کالا را به هم مرتبط می‌کند. آفر خود فروشنده کالا نیست و صرفا بستری را برای کمک به خرید و فروش بهینه کالا فراهم کرده است. آفر با توجه به اهمیتی که برای کاربران قائل است، تنها اطلاعات مربوط به فروشگاه‌هایی را نمایش می‌دهد که دارای نماد الکترونیک و مجوزهای قانونی برای فعالیت باشند. ذکر این نکته ضروری است که آفر صرفا یک سامانه پایش و گزارش قیمت است و مسئولیتی نسبت به محتوا و فرآیند خرید فروشگاه‌های آنلاین ندارد.

اطلاعاتی که در آفر درباره‌ی کالاها و قیمت آن‌ها درج می‌شود توسط سامانه هوشمند خودکار و بدون دخالت انسان جمع‌آوری و به‌روز‌رسانی می‌شود. آفر روزانه چندین بار در فروشگاه‌های آنلاین می‌گردد و هر کاهش قیمتی را ثبت می‌کند. اگر قیمت کالا در آفر با قیمت فروشگاه مبدا‌ تفاوت دارد احتمالا ناشی از این است که پس از ثبت قیمت توسط موتور جست‌وجوی آفر، قیمت کالا مجددا در فروشگاه تغییر کرده است.

سیاست رعایت حریم خصوصی اشخاص حقیقی:

آفر اطلاعات خصوصی ورودی از طرف کاربران مثل شماره موبایل و مشخصات فردی آن‌ها را به هیچ شخص حقیقی یا حقوقی ارائه نمی‌کند و حافظ آن‌هاست. آفر متعهد است که در حد توان از حریم شخصی کاربران خود دفاع کند و امنیت اطلاعات آن‌ها را در اولویت قرار دهد.

سیاست رعایت حریم خصوصی اشخاص حقوقی:

آفر تنها اطلاعاتی را که در فروشگاه‌های آنلاین به صورت آزاد در دسترس عموم است به صورت خودکار و بدون دخالت انسان پایش کرده و نتایج از جمله مشخصات کالاها، قیمت‌ها و تخفیف‌ها را به صورت دسته‌بندی شده به کاربران گزارش می‌دهد.